Navigace

Co vše lze umístit do cloudu?

Co vše lze umístit do cloudu?

Vzdálená plocha je ohromný svět. Připojíte se k ní odkudkoliv a kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení. Díky cloudu od iPodniku tak můžete mít vaše firemní prostředí vždy po ruce. Jenže vzdálená plocha sama o sobě neobsahuje vůbec nic. Je to virutalizovaný desktop, kde najdete poznámkový blok, Open Office, Acrobat reader, ale nic dalšího. 

Oživení cloudu pomocí firemních aplikací

Co jí tedy vlastně oživuje? Jsou to zejména vaše firemní aplikace a databáze. Cloudovat, tedy nainstalovat do datového centra, se dá vlastně úplně všechno, co můžeme nainstalovat do Windows. Pro nepřetržitý chod používáme, samozřejmě, nejnovější verze Windows Serveru, ale to je jediná odlišnost od běžného počítače. 

Aplikace v cloudu bez omezení

Všechny aplikace se tak chovají tak, jak je znáte a mají stejnou odezvu, jako byste je měli nainstalované u sebe, ale výpočetní výkon odvedeme my. Vaše firemní cloudové prostředí je tak vždy dostupné, denně zálohované, uplatňují se v něm IT pravidla a jsme vám nepřetržitě k dispozici.  

Nenašli jste zde aplikaci, kterou byste potřebovali „dostat“ na cloud? Nebo naopak na cloud přejít potřebujete? Kontaktujte nás na www.ipodnik.cz a my vám pomůžeme, od toho jsme tu. 

TeamViewer Pro Windows Pro MAC

+420 222 300 800 info@ipodnik.cz

cs sk