Navigace

Ať už prodáváte cokoli, nezapomínejte na oblast IT technologií. Vrátí se vám to!

Ať už prodáváte cokoli, nezapomínejte na oblast IT technologií. Vrátí se vám to!

Prodáváte rohlíky, boty, telefony nebo poskytujete služby jako restauratér, truhlář či kadeřník?  Ať už prodáváte cokoli, nezapomínejte na oblast IT technologií. Vrátí se vám to!

Opravdové zálohování a obnova

Jen mizivá část firem má svá data opravdu zálohovaná a jsou schopny je snadno obnovit ze záloh.  I přesto, že se může jedna o životně důležitá data pro chod celé firmy – například účetnictví. S přechodem na certifikované cloudové řešení přichází i nastavení automatického zálohování a zajištění bezproblémového pokračování vašeho byznysu i v případě krádeže nebo požáru.

Zabezpečená práce s firemními daty

Bezpečnost firemních dat patří mezi hlavní téma nejen při ISO certifikaci. V rámci centralizace systémů do jednoho, čí více cloudů dochází i ke správnému nastavení oprávnění přístupů k jednotlivým aplikacím a datům. Kontrolujete přístupy uvnitř firmy stejně tak jako přístupy pro externí pracovníky, jako je například účetní firma. Žádný ex-zaměstnanec či nikdo jiný si data neodnese, aniž byste o tom nevěděli. Běžný nešvar a krutá realita dnešních dní.

Standardizace jako proces odstranění chyb

Přechod na cloud umožnuje i přináší možnost správného nadefinování firemních procesů. Pokud máte prodejny, tak jednotlivé položky lze snadno mít v systému a pro prodávajícího je zadání prodeje jen „klikačka“. Vše je ihned v systému pro další zpracování, které lze realizovat obratem pomocí automatizace. Příkladem je náš zákazník Klier, který při přechodu na cloud veškeré produkty a služby zadal do ekonomického systému. Přínos? Minimalizace chyb a mnohonásobné zrychlení práce.

Automatizace je král ziskovosti

Standardizované prostředí umožnuje bezproblémové nasazení automatizace beze strachu. Ušetřete pomocí automatizace v oblasti logistiky, skladového hospodářství, stejně tak i v oblasti administrativy, jako je zpracování faktur. Automatizace vám přinese větší ziskovost, dlouhodobé vyřešení problémů v daném segmentu a prostor pro koncentraci na jiné firemní věci.

Zrychlení procesů, když data tečou

Čas jsou peníze a pokud máte potřebné úlohy hotové obratem, vše ve firmě se zrychlí. Náš zákazník Klier to hodnotil následovně: „To, co jsme dělali týdny, dnes děláme dny. Pokud to mohu kvantifikovat, tak jsme na polovině času. To je obrovský posun v efektivitě práce. A to jen tím, že si zbytečně neposíláme papíry poštou a zbytečně si nevoláme. Tím vzrostl i podíl času práce, kdy generujeme zisk. A to není zanedbatelné.“

Myslete moderně

Moderní technologie umožňují práci 24/7. Práce na počítači, tabletu či telefonu? Nedělejte rozdíly. To je dnes standard a odpovídá to požadavkům. Někdo používá čtečku ve skladu, jiný mobil či tablet při objednávce zboží a někdo PC s kasou na pokladně. Vše online propojené.

Mějte vše pod kontrolou na pár kliků

Připojte na jednotlivé systémy na datovou analýzu a měřte potřebné informace, které jsou pro váš byznys zcela zásadní. Na něco máme balíčky, něco napíšeme na míru. Lze tak měřit data pro managment, obchod, marketing, sklad i provoz.

Technologie? Vždy s IT podporou za zády

Cloudové služby přináší další velký bonus. A tím je využití nejmodernějších IT technologií a SW za zlomek ceny. U nás vždy s IT specialisty za vašimi zády 24/7. Jedná se o pružné řešení, které roste podle vašich potřeb. A platíte za pouze opravdu vyčerpané služby. Když se vás někdo zeptá, kde vidíte svoji firmu za 2 roky, tak si dokážete představit obrat firmy či počet zaměstnanců a poboček. Dokážete však predikovat vaše potřeby i v oblasti IT? Právě proto je tu cloudové řešení, které roste s vámi.

Podívejte se na referenci společnosti Klier na naše cloudové služby.

Napište nám a společně probereme vaše potřeby a možnosti. Vše na míru.

TeamViewer Pro Windows Pro MAC

+420 222 300 800 info@ipodnik.cz

cs sk