Navigace

8+1 důvodů proč mít hosting Pohody v cloudu

8+1 důvodů proč mít hosting Pohody v cloudu

Ekonomický systém Pohoda od výrobce Stormware patří mezi nejpoužívanější systémy v České republice a na Slovensku. Pokud chcete však vyždímat ještě více a pracovat mnohem efektivněji, tak je vhodné umístit váš ekonomický systém do cloudového prostředí.

Připravili jsme pro vás 8+1 hlavních důvodů proč přejít na cloudové řešení. 

1. Přístup do Pohody odkudkoli

Osobní a pracovní život se čím dál více prolíná. Pracujete za pochodu. Připojíte se v čekárně, ve vlaku, na zahradě, v kavárně, doma i v kanceláři. Vždy se stejným komfortem pro vaší práci. Z notebooku, tabletu či vašeho telefonu.

2. Více uživatelů najednou – spolupracujte

Nechte v Pohodě procovat kolegy na jednotlivých projektech. Snadno přidáte externí pracovníky, klienty. Vše probíhá simultánně a efektivněji. Správce má kontrolu nad přístupy a může kdykoliv pracovníka přidat či odebrat.

3. Pracujte na zařízení od Applu

Pohoda primárně funguje pouze na Windows zařízeních. To v kombinaci s rostoucí popularitou zařízení od společnosti Apple vyžaduje řešení, které tyto dva systémy propojí. A tím je hosting v cloudu.

4. Bezpečnost vašich a klientových dat

Mít zabezpečená data v dnešní době kybernetických hrozeb je jedním ze základních požadavků. Díky cloudu jsou data pravidelně zálohována, zálohy drženy až 90 dní a dané zálohy jsou drženy v jiném datovém centru. Máte tak zcela jistotu, že data jsou v bezpečí bez ohledu na situaci.

5. Podpora 24/7 v ceně

Nejen, že vaše data jsou v bezpečí viz bod 4, ale máte dispozici certifikovanou podporu. Ta vám pomůže s případnou obnovou dat ze zálohy, nastavením uživatelů a mnoho dalších požadavků. To vše v ceně služby 24/7.

6. Záloha dat až 90 dní

iPodnik vytváří plné (a nikoliv rozdílové) zálohy vašeho systému každý den. Ty pak držíme pro naše zákazníky až 90 dní. Tedy tři měsíce. Statistiky ukazují, že ne vždy nějakou chybu kolegy objevíte za 7 či 14 dní. Myslete na to!

7. Aktualizace Pohody řešíme za vás

Certifikovaná podpora iPodniku za vás realizuje pravidelné operace a údržbu systému Pohoda v našem cloudu. Pokud si nás zvolíte jako partnera, budete mít vaši Pohodu vždy aktuální. My se staráme o HW a SW. Vy pracujete.

8. Migrace dat do cloudu v ceně

Nebojte se vyzkoušet všechny tyto výhody. Nebude vás to stát ani korunu. Naše podpora vám přesune do cloudu vaše data zcela zdarma. Díky zkušenostem iPodniku bude váš přechod zcela plynulý, že si ani nevšimnete rozdílu. Jen výhod!

9. BONUSOVÁ: Ušetřete za provoz Pohody v cloudu oproti vlastnímu serveru

Vlastnit železo (hardware) již není ekonomicky cesta vpřed. Přechod na cloud je tak jasně dlouhodobým trendem poslední roky. Umožní vám to snížit náklady z pořízení a údržby hardwaru a licencí, stanový pravidelné cashflow a umožní si službu hostingového centra dát do vašich nákladů.

A mimochodem. Vše je bez závazků. Tak moc si stojíme za kvalitou našich služeb.

Máte otázky? Potřebujete poradit? Ujasnit si některé body spojené s přechodem na cloud?
Využijte náš kontaktní formulář nebo volejte na +420 222 300 800 

TeamViewer Pro Windows Pro MAC

+420 222 300 800 info@ipodnik.cz

cs sk