Navigace

Cloud na míru

Barebone cloud a dedikované servery, Azure a neomezená uložiště,
výkonově neomezené SQL servery a operační paměť (RAM),
záloha vašeho serveru do bezpečí datového centra a archivace.
To vše pouze u iPodniku a s 24/7 technickou podporou.

Získejte cloud na míru

Mám zájem

Hlavní výhody individuálního řešení

  • Certifikovaná a odborná podpora vám je k dispozici na telefonu i e-mailu 24/7 v rámci ceny.

  • Veškerá vaše data vám přesuneme na server a předáme vám 100% funkční prostředí.

  • Vaše data zálohujeme každý den a jejich zálohu držíme minimálně 90 dní. Navíc lze zálohovat i na vaše úložiště.

  • U nás máte nárok na poslední verze používaného softwaru od společnosti Microsoft.


Dedikované řešení

Má vaše firma specifické požadavky na hardwarovou konfiguraci a nastavení vlastního fyzického serveru, který má být výkonný a bezúdržbový? Potřebujete možnost administrátorských zásahů do operačního systému nebo vlastní Active Directory? iPodnik pro vás připraví individuální řešení postavené na míru v rámci našeho českého datového centra, s českou 24/7 technickou podporou a garantovanou dobou opravy hardware do 90ti minut. Tento izolovaný ostrov podporuje technologie jako WSUS, výkonné SQL servery včetně korektního licencování, více faktorové ověřování MFA DUO nebo více vrstvou architekturu s aplikačními nebo databázovými servery. To vše s rozšířeným zálohováním a archivací.

Chci více infromací
ipodnik-dedicated-server

Azure cloud

Hledáte řešení, které je rychle škálovatelné a umí kromě Windows serveru více platforem? iPodnik pro vás připraví řešení v Azure odpovídající potřebám vaší společnosti - pomůžeme vám s migrací, přenosem dat a poskytneme českou technickou podporu. Služby platíte dle reálného využití výkonu či kapacity. Azure AD, MFA a integrace se službami Microsoft 365 je samozřejmostí.

Chci vyzkoušet
ipodnik-sluzby-azure1

Hosting Microsoft SQL serveru

Máte již vlastní serverové řešení, kterého se nechcete vzdát, ale potřebovali byste větší výkon pro vaši databázi nebo nemáte pro správu databáze dostatečné know-how? SQL server nabízí téměř nevyčerpatelný výkon pro vaše neustále rostoucí databáze. U nás si můžete vybrat z řešení SQL serveru ve variantě Express nebo Standard s individuálním nastavení výkonu či nastavení. Databáze je dostupná 24/7, zajistíme její údržbu a monitoring. Migrace dat je součástí služeb.

Chci výkon
ipodnik-logo-SQL-server

Server Housing

Opravdu se nechcete vzdát svého fyzického serveru? My to respektujeme a rádi vám zajistíme hosting serveru v našem datovém centru. Tím si zajistíte dostupnost 99,9 %, nejvyšší možnou míru zabezpečení v rámci TIER III datového centra, profesionální monitoring a údržbu nebo možnosti rozšíření svého řešení našimi dalšími cloudovými službami.

Chci vědet víc
ipodnik-server-housing

Zkušenosti zákazníků s našimi službami.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Zobrazit další

Napište nám. Ozveme se vám co nejdříve.

Podle vašich potřeb vám doporučíme řešení na míru.

TeamViewer Pro Windows Pro MAC

+420 222 300 800 info@ipodnik.cz

cs sk