Navigace

Jsme členem skupiny P.P.C.H

Jsme členem skupiny P.P.C.H

Společnost iPodnik cloud s.r.o, se po dobu svého 14letého působení na českém trhu stala preferovaným dodavatelem cloudu mnoha firem, které využívají produkty společnosti Stormware např. ES POHODA nebo systém PAMICA, či TAX.

S ohledem na obecně rostoucí poptávku po profesionálních cloudových službách se v letošním roce majitel a zakladatel pan Petr Pilin, rozhodl iPodnik a další dvě nově vzniklé firmy:

4Clouds

BYTECA

začlenit do holdingové společnosti s názvem P.P.C.H. (Petr Pilin Cloud Holding).

Proto vám představujeme naše nové sesterské firmy:

Společnost 4clouds se specializuje cloudová řešení na platformě Microsoft Azure a Microsoft 365, zejména:
  • na hosting různých informačních systémů, aplikací nebo ERP / účetnictví, jako je Helios, Money, Abra, Altus Vario a mnoho dalších
  • zabezpečení dat a ochraně firem proti kybernetickým útokům včetně ochrany koncových zařízení
  • pokrytí firemních procesů, komunikace a sdílení dokumentů v rámci Microsoft 365

BYTECA  se specializuje na datovou analýzu a interpretaci výsledků prostřednictvím nástroje Power BI. Podporuje rozhodování ve firmách na základě dat, nikoliv pocitů a doluje zlato z firemních informací a systémů. Přináší business intelligence řešení pro české firmy bez ohledu na to, jaký ERP systém nebo eshop mají. Připraveny má také automatizované balíčky reportů nad POHODOU, které můžete ihned využít. Zároveň dokáže slučovat data z mnoha dalších zdrojů a vyrobit na klíč jakoukoli sadu reportů. Tím pokrývá potřeby datové analýzy jak menších, tak středních českých firem.

Synergie know-how v holdingu přinese koncovým zákazníkům komplexní nabídku cloudových služeb, která zahrnuje nejen stabilní a bezpečný provoz,  ale především hodnotu v podobě konzultace a návrhu udržitelného technického řešení, které respektuje současné potřeby firmy a je schopno flexibilně reagovat na její růst.

Jak říká paní Monika Fenyková, jednatelka iPodniku:

“Cloudifikace je cesta k efektivitě a možnosti posunout firemní procesy a jejich digitalizaci rychle dopředu, k užitku firmy i jejích zákazníků“. iPodnik Cloud zůstává stále firmou pro Pohodu. Jsem ráda, že jsme součástí skupiny, která umí vybrat pro každého zákazníka cloudové řešení na míru, ať už se to týká bezpečnosti, nebo rutinního provozu. Zároveň je iPodnik hrdý na to, že se do jeho cloudu připojuje již více než 14 000 uživatelů z řad účetních, majitelů firem, zaměstnanců a lidí, kteří celkově zodpovídají za firemní finance a účetnictví. Pomáháme jim s nákupem licencí, aktualizací ERP Pohoda a také se všemi migracemi, provozem a zálohováním.
V neposlední řadě s připojením kdyk
oli a odkudkoli potřebují, a to s maximální bezpečností.“

Výsledným efektem tzv. “CLOUDIFIKACE” firmy je fakt, že firma z oblasti IT investuje už jen do nákupu a správy notebooků, mobilních telefonů a maximálně tiskáren. Vše ostatní je v CLOUDu.

TeamViewer Pro Windows Pro MAC

+420 222 300 800 info@ipodnik.cz

cs sk