Navigace

7 důvodů proč vybrat Microsoft 365 do vaší firmy

7 důvodů proč vybrat Microsoft 365 do vaší firmy

Stále máte firemní e-mail na bezplatné platformě (seznam.cz, gmail.com atp.)? Podívejte se na 7 největších důvodů, proč si pořídit Microsoft 365 a proč je začlenit do svého firemního života. Řešení Microsoft 365 je unikátní svým komplexním pojetím přinášející nástroje, které pokrývají ze 100 % základní IT potřeby každé firmy.

Bezpečný e-mail s velkou schránkou 50 GB a sdílenými kalendáři

Exchange je standardem mezi pracovními e-maily. Je rychlý, kompatibilní se všemi zařízeními a operačními systémy, přehledný, uživatelsky nastavitelný, propojený s kalendářem pro organizaci schůzek a má přístup k vašim dokumentům. V kombinaci s nejoblíbenější e-mailovou aplikací Microsoft Outlook se vaše komunikace stane konečně profesionální. Bez ohledu na to, zda jste na počítači či na mobilu.

1 TB úložiště pro uživatelská data a jejich zálohu

Microsoft OneDrive je perfektní řešení pro uložení a zálohu vašich dat. Vše, co vytvoříte, máte nyní v cloudu. K datům máte přístup odkudkoli. Lze tak navíc pohodlně data sdílet a spolupracovat nad dokumenty on-line. V případě, že chcete poslat e-mailem velký dokument je využit OneDrive jako místo, kam se dokument ukládá. Automaticky.

Ztráta zařízení nebo technické problémy? Vaše data vždy v bezpečí!

Co dělat, když ztratíte PC nebo vám odejde disk? Stačí zařízení zablokovat a přihlásit se na novém PC. Po synchronizaci máte všechny dokumenty k dispozici stejně jako předtím. Veškerá data vždy v bezpečí.

Firemní úložiště SharePoint s kapacitou 1 TB

Stejně jako 1 TB pro uživatelská data máte k dispozici 1 TB pro firemní dokumenty. Snadné nastavení sdílení dat uvnitř firmy a s externími spolupracovníky. Vše na jednom místě a dostupné.

Perfektní komunikace, on-line konference a spolupráce

Díky Microsoft Teams můžete s kolegy komunikovat a mít vše na jednom místě i s historií. Realizovat on-line schůzky, sdílet obrazovku a dokumenty. Díky propojení máte vše v kalendáři a díky přístupům na OneDrive či SharePoint můžete snadno spolupracovat nad dokumenty.

Plánování a řízení projektů díky Planneru. Vše pod kontrolou.

Plánování a řízení je nedílnou součástí každého oddělení a firmy. K těmto účelům máte k dispozici Planner, kde vidíte jednotlivé úkoly, jejich stav a termíny. Na všech vašich zařízeních.

Profesionální Microsoft Office nástroje pro každodenní použití

Nejpoužívanější profesionální kancelářské nástroje na světě. Word, Excel, PowerPoint a další nástroje, které jsou plně kompatibilní s vašimi dokumenty. S Microsoft 365 máte vždy k dispozici ty nejmodernější verze. A to na pěti vašich zařízeních v rámci jedné uživatelské licence.

Data jsou jen vaše. Bez profilování.

Vaše data nejsou Microsoftem vytěžována a dále používána k obchodní účelům. Integrita dat je zde na první místě a garance jsou jasně sepsané v Trust Centru.

TeamViewer Pro Windows Pro MAC

+420 222 300 800 info@ipodnik.cz

cs sk