Zvyšte výkonnost nasloucháním svým datům

Do teď jste data zadávali, nyní je začnete využívat ve svůj prospěch

Snadné vyhodnocení dat

Opakující ruční práci nahradíme automatickými výpočty. Vaše reporty tak budou aktuální až 8krát denně. A čas strávený na vytváření reportů, nyní věnujte interpretaci výsledků.

Grafické reporty pro podporu rozhodování

Využíváme historická data k tomu, abychom zobrazili vývoj a pomohli predikovat situaci do budoucna a různé grafické úpravy, abyste situaci vyhodnotili v co nejkratším čase. Jednoduše tak máte po ruce meziroční srovnání sledovaných ukazatelů.

Sada šablon ihned k použití

První reporty z Pohody uvidíte už za pár dní, a tak nasazení reportů ve vaší firmě je významně rychlejší. Sada šablon obsahuje reporty o hospodářském výsledku, bance, pokladně, pohledávkách a závazcích.

Napojitelná na různé zdroje dat

Každý den produkujeme všichni velké množství dat, ať už v ekonomickém systému nebo v Excelu. Vaše reporty mohou být z různých zdrojů dat. Záleží, co potřebujete vyhodnocovat. Mohou to být data z ekonomického systému Pohoda, Prosper, Helios, ale i .XLSX, .CSV, Facebook, Google Analytics, MySQL, aj.

Upravitelné na míru

Sadu šablon považujte za startovní čáru, od které se odpíchnete. Jednoduše tak zjistíte, co se s Power BI dá sledovat. Náklady a výnosy, neuhrazené pohledávky sleduje každá firma. Někteří jen z jiného úhlu pohledu (např. zakázky, střediska). A tak není vždy nutné vytvářet report od prázdného papíru, ale můžeme rozšířit již připravenou sadu šablon.

Dostupné odkudkoliv s možností řízení přístupu Apple, Android, Windows

Reporty jsou dostupné v telefonu, v tabletu nebo na počítači. Všechny platformy (Apple, Android, Windows) jsou podporované. Zároveň lze omezit přístup uživatelů či skupině uživatelů na úrovni rolí nebo reportu.

kontaktní formulář
  • Power BI je sada nástrojů pro podnikovou analýzu, které vám poskytnou přehled o celé vaší organizaci. Připojte stovky různých zdrojů dat, zjednodušte jejich zpracování a okamžitě je analyzujte.
  • Vytvářejte přehledné reporty a snadno je distribuujte přes web a mobilní zařízení. Každý si může snadno vytvářet personalizované přehledy s jedinečným komplexním pohledem na své podnikání.
  • Snadno škálovatelné napříč organizací, se zabudovanou správou uživatelských práv a bezpečnostní ochranou.
Úspory a návratnost iPodniku

Ověřená technologie Power BI

Power BI poskytuje uživatelům přístup k datům, statistikám a nepřeberným množstvím možností vizualizace dat v moderním řešení cloudu Microsoft. Nechte vaše zaměstnance vizuálně analyzovat data. Rychle objevte extrémy, identifikujte příčiny příčiny a následky, abyste se mohli lépe a rychleji rozhodovat. Současně generujte přesně formátované sestavy, které vaše firma v danou chvíli potřebuje. Budete mít možnost spolehlivě připojit i stovky uživatelů, protože Power BI je osvědčené řešení do firem všech velikostí.

Okamžité lokální řešení pro reporting

Aplikujte pravidla uživatelských přístupů přesně podle vlastních potřeb, Power BI je připraveno na jakoukoli situaci. Upravte si podnikový reporting podle vlastních potřeb s lokálním řešením a distribuujte vaše reporty přímo za vaším firewallem.

Připraven na decentralizovaný zítřek

Postavte si svou infrastrukturu pro reporting přímo u vás s jistotou, že je součástí komplexního řešení připraveného pro cloud. Začněte používat Power BI ještě dnes – s jistotou kompatibility Power BI v cloudu.

Vyberte si jeden z následujících plánů Balíček
Lite
Balíček
Pohoda

Licence Power BI Pro

Hotové reporty pro ekonomický systém Pohoda zdarma

Napojení na databázi Vašeho systému

Vytváření vlastních reportů

Nástroj na tvorbu a editaci reportů

Konzultace

ANO
Podle rozsahu

ANO
Podle rozsahu

450 Kč / uživatel
bez DPH / měsíc
Mám zájem
945 Kč / uživatel
bez DPH / měsíc
Mám zájem

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás.

iPodnik respektuje a je v souladu s GDPR. Data, která nám zašlete prostřednictvím kontaktního formuláře využijeme pouze pro zjištění Vašich potřeb a vytvoření nabídky našich služeb. Bez Vašeho souhlasu je jinak zpracovávat nebudeme.